Cabino Peuterkamer Timo Wit 3 Delig met Commode Mila en Mila Kledingkast

579,99
   
Cabino Peuterkamer Timo Wit 3 Delig met Commode Mila en Mila Kledingkast
Naar de webwinkel

Is je kindje uit het ledikant gegroeid en vindt je de overstap naar een eenpersoonsbed nog wat te groot? Dan is het Cabino Peuterbed Timo 70 x 140 cm Wit de perfecte oplossing!

Optimaal comfort

Peuterbed Timo biedt een veilige en stijlvolle slaapplek voor je kindje. Het peuterbed heeft een stijlvolle witte kleur, waardoor het mooi zal staan in iedere ruimte. Dankzij de pootjes onder het bed heeft het een ruimtelijke uitstraling.

De perfecte overstap van een ledikant naar een groter bed

De stevige houten lattenbodem en de verhoogde zijranden zorgen ervoor dat je peuter rustig en veilig kan slapen. Via de opening in de zijrand kan je kindje zelfstandig in en uit het bedje klimmen. Met het formaat van 70 x 140 cm is het bed ideaal voor peuters die de overstap maken van een ledikant naar een groter bed.

Matras is los verkrijgbaar

Het peuterbed is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. Het matras voor in het peuterbed is los verkrijgbaar. In het bedje past een matras van 70 x 140 cm.

Mila Kledingkast

Hang alle babykleertjes netjes op in Cabino Kledingkast Mila Wit in de babykamer! De kledingkast is wit van kleur en heeft een stijlvol en modern uiterlijk. De kledingkast past perfect in iedere ruimte en kan gemakkelijk worden gecombineerd met andere meubels voor een complete babykamer.

Achter de twee kastdeuren bevindt zich een hangroede en een legplank. Zo kunnen alle kleertjes netjes worden opgehangen en kan je ook nog wat spulletjes neerleggen. De zwarte handgrepen geven de kast een stoer detail. Afmetingen zijn 180 x 70 x 52, 5cm (LxBxD).

Commode Mila

Cabino Commode Mila Wit is een stijlvolle en moderne commode. Hij is perfect voor in de babykamer en kan worden gecombineerd met andere meubels in jouw favoriete stijl. De commode is compact en neemt daardoor weinig ruimte in beslag.

Op het commodeblad kan je je kindje verschonen, verzorgen en aankleden. Achter het kastdeurtje bevinden zich twee legplanken waar je babyspulletjes kan opbergen. Ook in de overige opbergvakken kan je veel spulletjes kwijt. Tip: maak gebruik van commodemandjes om de spulletjes overzichtelijk te ordenen in de commode! Afmetingen zijn 58 x 70 x 95 cm (LxBxH).

.
Merk: Born Lucky
EAN: 8721154201717
Kleur: Wit
Materiaal: Spaanplaat



Laatst bekeken






Wachtwoord vergeten?

----------------------- OF -----------------------

Registreren als nieuwe gebruiker