Contact
Echt goed eten...
We besteden heel veel aandacht aan onze ingrediënten. We kiezen daarbij boven alles en iedereen voor smaak. Gelukkig gaat dat eigenlijk altijd samen met het kiezen voor met liefde gemaakte, seizoensgebonden producten. Vaak biologisch, maar altijd met respect voor mens, dier en natuur geproduceerd.
Groepen...
Door de opzet is Magazzino heel geschikt voor groepen. Voor een diner, maar ook voor borrels of wijnproeverijen. Dat kan in de Enoteca zelf, maar ook volledig besloten: we beschikken over een aparte ruimte met volwaardige HEAT kookstudio, bar en private dining zaal. Deze ruimte is ook bijzonder geschikt voor vergaderingen en andere bijeenkomsten. Met buitenruimte, aanlegplek voor een boot en uitzicht over het IJ. Bijna alles kan, informeer naar de mogelijkheden!
GRATIS parkeren...
Magazzino is gevestigd in het monumentale Pakhuis Afrika aan de Piet Heinkade in Amsterdam, met magnifiek uitzicht over het IJ. Goed bereikbaar per openbaar vervoer, op loopafstand van het Centraal Station. Via de Piet Hein tunnel is Magazzino ook van buiten Amsterdam goed bereikbaar.
Na 17:30 beschikken wij over een eigen GRATIS inpandige parkeergarage.
Foto's
-
Locatie type
-
Officiele trouwlocatieja
-
Receptieja
-
Dinerja
-
Feestja
-
Overnachten-
-
KenmerkenDanszaal, Toegang minder validen, Water
-
ServicesBediening, Decoratie, Exclusieve huur, Externe cateraar toegestaan, Geluidsapparatuur, In-house Catering, Live muziek, Presentatieapparatuur
-
Capaciteit1 - 250
-
Aantal parkeerplaatsen50
-
1-persoonskamer(s)-
-
2-persoonskamer(s)-
-
meerpersoonskamer(s)-
-
Feest mag duren tot3:00
Tarieven
-
Totaalprijs vanaf-
-
Uurtarief-
-
Minimaal af te nemen uren-
Openingstijden en contact
maandag | - |
dinsdag | - |
woensdag | - |
donderdag | - |
vrijdag | - |
zaterdag | - |
zondag | - |
1019 GW Amsterdam
Noord-Holland, Nederland
Fax:
KVK-nummer: 34278274
Trouwlocaties in de buurt van Amsterdam
Alle trouwbedrijven in Amsterdam » Schrijf een ervaring